sesja zdjęciowa wnętrz apartamentów pod wynajem w Krakowie

Sesja zdjęciowa apartamentu pod wynajem w Krakowie

Coraz więcej osób wyjeżdżając na wakacje lub w celach służbowych zamiast hotelu wybiera apartament. Pod względem przestrzeni i prywatności oferty apartamentów na wynajem biją na głowę oferty hoteli. Tutaj możesz poczuć się jak w domu. Chcąc konkurować z hotelami, właściciel apartamentu musi jednak pokazać także inne zalety swojej oferty takie jak atuty wizualne mieszkania, do czego najlepiej sprawdzą się wysokiej jakości zdjęcia. W tym wpisie możesz zobaczyć efekty sesji zdjęciowej jednego z apartamentów na wynajem w Krakowie.

Po wejściu do mieszkania możemy zauważyć od razu, że właściciel ceni tradycję i klasyczną elegancję. Świadczą o tym liczne elementy z ciemnego drewna w jednolitym kolorze – podłoga, biurko, ściana za łóżkiem i obicie łóżka.

Można pomyśleć, że wnętrze takiego apartamentu byłoby nudne, ciemne i przygnębiające. Nic podobnego! Szafki w kolorze soczystej pomarańczy dodają wnętrzom koloru i blasku.

Jak oszczędzić miejsce na szafkach kuchennych? Zawiesić część przyborów kuchennych na ścianach! Trzeba przyznać, że ta wystawa noży robi wrażenie!

Klasyczne czarne płytki zestawione z kontrastowym pomarańczem (tym samym, który znajdziemy w sypialni i pokoju dziennym!) tworzą miejski, nowoczesny klimat.

Podziel się: