Fotografia produktowa i reklamowa

Fotografia reklamowa Kraków – zdjęcia produktów, które zachęcają do kupna

Zdjęcia produktów do sklepów internetowych i na aukcje internetowe 

Sklep internetowy to dobry pomysł na biznes dla osób, które znają się na sprzedaży i lubią sprzedawać. Sprzedaż internetowa różni się jednak znacznie od tej, która ma miejsce w sklepie stacjonarnym ze względu na pewne ograniczenia. Największym z nich jest bez wątpienia niemożność dotknięcia i obejrzenia na żywo produktu. Jak ocenić ubranie, biżuterię, meble, czy artykuły dekoracyjne przez internet? Jest to możliwe tylko, jeśli produkty mają dobrej jakości zdjęcia. Zastanawiasz się, dlaczego klienci nie kupują? Być może towar nie prezentuje się wystarczająco atrakcyjnie. Pamiętaj, że większość ludzi „kupuje oczami”. Pozwól im przyjrzeć się dokładnie Twoim produktom. Chętnie Ci w tym pomogę! Zrobię dla Ciebie ciekawe zdjęcia produktów, dzięki którym klienci poczują się, jakby widzieli towar na żywo!

Zdjęcia produktów na ulotki i foldery promocyjne

Wszyscy dostajemy mnóstwo ulotek i broszur reklamowych. Większość z nich, jeśli od razu nie zwróci naszej uwagi, ląduje w koszu. Chcesz, aby to samo stało się z Twoimi materiałami reklamowymi? Jeśli nie, musisz się czymś wyróżnić! Duże, wyraziste, wysokiej jakości zdjęcia produktów zawsze przyciągają uwagę potencjalnego klienta. Mogę zrobić takie zdjęcia dla Ciebie! Dzięki moim fotografiom wyróżnisz się spośród konkurencji!

Co mogę Ci zaoferować?

  • Wysokiej jakości zdjęcia produktów,które przyciągną do Ciebie więcej klientów.
  • Przygotowanie sesji produktowej w stylu, którego oczekujesz. Zależy Ci na klasycznych zdjęciach na białym tle? A może chcesz przedstawić swoje produkty w nietypowej, niebanalnej scenerii? Niezależnie od Twoich oczekiwań i możliwości, przygotuję dla Ciebie coś wyjątkowego.
  • Możliwość wyboru między sesją u klienta a sesją w studio.
  • Elastyczność czasową i możliwość umówienia się w dowolny dzień tygodnia (także w soboty i niedziele!).
  • Możliwość wyboru formatu zdjęć, dopasowanego do Twoich potrzeb. Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a ja wybiorę format odpowiedni dla Ciebie.
  • Możliwość wyboru najlepszych ujęć spośród dużej liczby zdjęć. Zdjęcia możesz obejrzeć w każdej chwili w specjalnie stworzonej dla Ciebie galerii. Bez pośpiechu, wygodnie i w zaciszu własnego domu lub z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
  • Uczciwe trzymanie się wspólnie ustalonych zasad dotyczących tego, na czym się skupić podczas robienia zdjęć i terminu dostarczenia gotowych fotografii. Z mojej strony nie spotka Cię żadne niemiłe zaskoczenie.