Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa Kraków – portret biznesowy i profesjonalna fotografia wizerunkowa

Fotografia biznesowa – Fotografia korporacyjna i fotografia wizerunkowa dla małych i dużych firm

Ludzie nie chcą pracować „z logo”. Logo, budynek firmy (choćby najbardziej nowoczesny), czy misja i wartości firmy to dla klientów abstrakcja. Tym, co prawdziwe i namacalne są ludzie – zarząd i pracownicy firmy. Same nazwiska nadal niewiele mówią. Uśmiechnięte twarze specjalistów, którzy współpracują z klientami, wyglądają znacznie bardziej zachęcająco niż suchy opis, nieprawdaż? Zdjęcie grupy pracowników Twojej firmy przy biurku lub stole konferencyjnym, gdzie prowadzone są dyskusje o projekcie dla klienta, dużo lepiej przemawia do wyobraźni, niż bezpłatne zdjęcia stockowe z internetu, które możesz znaleźć na dziesięciu innych stronach firmowych z różnych branż. Chcesz pokazać ludzką stronę Twojego biznesu? Nieważne czy pracujesz w korporacji, czy w jednoosobowej firmie. Pokaż, kim jesteś, a klienci łatwiej się do Ciebie przekonają! Zaufaj mi, a zaprezentuję Ciebie i Twoich pracowników w najlepszym świetle!

Portret biznesowy – Profesjonalne zdjęcia biznesowe do CV i na profil Linkedin

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – w tym powiedzeniu tkwi wiele prawdy. Bez względu na Twoje kompetencje, ukończone kursy i szkolenia, oraz doświadczenie zawodowe rekruter patrząc na Twoje CV, w pierwszej kolejności zwróci uwagę na zdjęcie. Czy osoba na zdjęciu wygląda na kompetentną, czy dobrze jej z oczu patrzy (cokolwiek miałoby to znaczyć), czy sprawdzi się w naszej firmie – te pytania przemykają mu przez głowę w ciągu pierwszych kilku sekund. Często ostatecznie przesądzają o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Myślisz, że to niesprawiedliwe? Być może, ale tak właśnie działa ludzki umysł. Osobie, która prezentuje się atrakcyjnie i profesjonalnie przypisujemy najlepsze cechy. Zamiast się oburzać, wykorzystaj to prawo na własną korzyść i wyróżnij się profesjonalnym zdjęciem biznesowym w CV i na profilu Linkedin! Pożegnaj się ze starym, nieaktualnym zdjęciem z dowodu i pokaż się potencjalnemu pracodawcy w nowym, lepszym świetle! Chętnie Ci w tym pomogę!

Co mogę Ci zaoferować?

  • Wysokiej jakości zdjęcia biznesowe podkreślające Twój profesjonalizm zawodowy, ale także Twój indywidualny styl i charakter.
  • Możliwość podkreślenia Twoich atutów i pokazania specyfiki pracy w atrakcyjny sposób. Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem banku w garniturze, czy szalonym artystą w kolorowych ciuchach moje zdjęcia pokażą prawdziwego Ciebie!
  • Elastyczność w kwestii czasu i miejsca sesji. Pracuję 7 dni w tygodniu, więc jeśli nawał pracy nie pozwala Ci na sesję w dni robocze, możesz umówić się w sobotę lub niedzielę. Zdjęcia mogę zrobić w Twoim biurze, domu, na mieście lub w profesjonalnym studio. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • Możliwość odpuszczenia sobie przygotowań do sesji, ponieważ wszystkim zajmę się osobiście. Zarezerwuję studio na sesję lub przywiozę odpowiednie oświetlenie i tła do Ciebie. Jeśli nie wiesz, gdzie zrobić makijaż, umówię Cię z profesjonalną makijażystką w dniu sesji.
  • Możliwość wyboru najlepszych ujęć spośród dużej liczby zdjęć. Zdjęcia możesz obejrzeć w każdej chwili na zalamo.com po zalogowaniu na swój profil. Bez pośpiechu, wygodnie i w zaciszu własnego domu lub z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
  • Uczciwe trzymanie się wspólnie ustalonych zasad dotyczących tego, na czym się skupić podczas robienia zdjęć i terminu dostarczenia gotowych fotografii. Z mojej strony nie spotka Cię żadne niemiłe zaskoczenie.