Fotografia eventowa i reportażowa

Fotografia eventowa Kraków – LFStudio Fotografia

Fotografia eventowa Kraków – pozwól, by świat dowiedział się o Twoim evencie!

Twoja firma organizuje jakiś ciekawy event – konferencję, prezentację produktu, bankiet dla pracowników. To nie pierwszy raz, gdy organizujecie takie wydarzenie, by wypromować firmę. Co z tego, jeśli nikt o niej nie wspomni? W branżowej prasie i w internecie pojawią się co prawda obszerne relacje, ale wszyscy szybko zapomną o przeczytanym tekście lub nawet nie zwrócą na niego uwagi. Tym, co naprawdę przyciąga wzrok i pozostaje w pamięci, są materiały wizualne, takie jak zdjęcia. Ważni prelegenci podczas wygłaszania prezentacji, gorąca dyskusja członków zarządu, czy spontaniczny taniec pracowników podczas imprezy after party to momenty, które chętnie oglądamy na zdjęciach z firmowych eventów, aby powspominać (jeśli braliśmy w nich udział), lub ocenić klimat imprezy (jeśli chcemy poznać lepiej firmę). Myślisz, że wystarczy poprosić jednego z pracowników o „strzelenie kilku fotek telefonem”? Niestety, to nie kończy się dobrze. Przypadkowe ujęcia ludzi w trakcie jedzenia lub mówienia albo pozowane zdjęcia jak z galerii sztucznych uśmiechów nie zachęcą nikogo do polubienia na profilach firmowych w social media, ani do udostępnień. Takie zdjęcia mogą co najwyżej pojawić się na stronach ze śmiesznymi obrazkami, a tego przecież nie chcemy. Na szczęście, możesz zwrócić się po pomoc do mnie. Zrobię dla Ciebie zdjęcia z eventów, które na długo zapadną w pamięci uczestników i wszystkich zainteresowanych. Wybiorę najciekawsze momenty i zadbam o to, by każda osoba na zdjęciu wyglądała korzystnie. Wtopię się w tło i nie pozwolę, by ktokolwiek czuł się skrępowany moją obecnością.

Reportaż z konferencji, imprezy firmowej, prezentacja produktu, otwarcie nowej siedziby, urodziny firmy – to kilka przykładów eventów podczas, których warto skorzystać z usług fotografa.

 

Co mogę Ci zaoferować? 

  • Wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające profesjonalizm i pozytywne emocje.
  • Satysfakcję wszystkich uczestników eventu, dzięki korzystnemu wizerunkowi na zdjęciach.
  • Szybką obróbkę i przesłanie kilku najlepszych ujęć tuż po wydarzeniu na potrzeby mediów społecznościowych.
  • Możliwość wyboru formatu zdjęć, dopasowanego do Twoich potrzeb. Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a ja wybiorę format odpowiedni dla Ciebie.
  • Możliwość wyboru najlepszych ujęć spośród dużej liczby zdjęć. Zdjęcia możesz obejrzeć i wybrać w w specjalnie stworzonej dla Ciebie galerii lub pozostawić dla mnie wybór i czekać na pełen materiał z wydarzenia.
  • Uczciwe trzymanie się wspólnie ustalonych zasad dotyczących tego, na czym się skupić podczas robienia zdjęć i terminu dostarczenia gotowych fotografii. Z mojej strony nie spotka Cię żadne niemiłe zaskoczenie.