Fotografia dziecięca i rodzinna

Fotografia dziecięca Kraków, Fotografia rodzinna Kraków – LFStudio Fotografia

Fotografia rodzinna i dziecięca Kraków – zatrzymaj piękne chwile na zawsze!

Fotografia dziecięca 

Czas mija szybko i nieubłaganie. Jednego dnia wychodzisz ze szpitala, trzymając w rękach maleńką kruszynkę, a już za chwilę musisz mieć oczy dookoła głowy, by upilnować raczkującego szkraba. Fotografia to najlepszy sposób, by zachować te ulotne chwile w pamięci. Chętnie pomogę Ci w pielęgnowaniu wspomnień. Zrobię dla Ciebie zdjęcia Twojego dziecka w studiu lub plenerze,  podczas chrztu, albo przyjęcia z okazji roczku.

Fotografia rodzinna

Wspólne oglądanie fotografii to świetny pomysł na spędzenie miłych chwil w gronie rodzinnym podczas świąt lub w niedzielne popołudnie. Niestety, zrobienie zdjęć, na których znajdziemy wszystkich członków rodziny razem nie jest proste. Zwykle na zdjęciach zawsze brakuje tej samej osoby – tej, która może pochwalić się największym talentem do fotografowania. Jeśli marzysz o wyjątkowej pamiątce dla całej rodziny, przyjdź do mnie! Zrobię dla Ciebie zdjęcia rodzinne, podkreślające Wasze rodzinne ciepło i bliskość między rodzicami i dziećmi.

Zapraszam, również na coroczne sesje świąteczne w studio

sesja rodzinna świąteczna w studio kraków sesja rodzinna świąteczna w studio kraków

Co mogę Ci zaoferować?

  • Wysokiej jakości zdjęcia upamiętniające najważniejsze chwile w życiu, do których będziesz chętnie wracać po wielu latach.
  • Morze cierpliwości dla dzieci i dobrą zabawę dla wszystkich członków rodziny. Nie zmuszam maluchów do sztucznego pozowania. Zarówno w plenerze, jak i w studio stawiam na naturalność, co daje niesamowite efekty!
  • Możliwość wyboru najlepszych ujęć spośród dużej liczby zdjęć. Zdjęcia możesz obejrzeć w każdej chwili w specjalnie stworzonej dla Ciebie galeriiBez pośpiechu, wygodnie i w zaciszu własnego domu lub z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
  • Możliwość umówienia się na zdjęcia w różnych godzinach i w różne dni (także w soboty i niedziele!). Rozumiem, że planowanie czasu w przypadku małych dzieci jest podwójnie trudne!
  • Uczciwe trzymanie się wspólnie ustalonych zasad dotyczących tego, na czym się skupić podczas robienia zdjęć i terminu dostarczenia gotowych fotografii. Z mojej strony nie spotka Cię żadne niemiłe zaskoczenie.